OBCHODNÍ PODMÍNKY

 

GIDO’S PIZZA NABÍZÍ ROZVÁŽKOVOU SLUŽBU.

Minimální objednávka pro rozvoz je 159 Kč, vzdálenější části města mají stanovenu vyšší částku. Vyhrazujeme si právo nerozvážet do některých oblastí.

 

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Za naše služby můžete platit pouze v hotovosti. Naši řidiči u sebe nemají více než 1000 Kč v hotovosti, prosíme, připravte si drobné. Přijímáme pouze České koruny.

 

PRODUKTY

Nápoje a některé ingredience mohou být dočasně vyprodány. V těchto případech vám bude nabídnuta alternativa. Nápoje a panini se rozváží pouze s pizzou.

 

AKCE, SPECIÁLNÍ NABÍDKY A SLEVY

Všechny akce, speciální nabídky a slevy musí být uplatněny při objednávce. Nelze požadovat zpětně. Každá akce, speciální nabídka nebo sleva má specifické podmínky, které jsou součástí nabídky a nelze je vzájemně kombinovat. Vyhrazujeme si právo odvolat, ukončit nebo zrušit jakoukoliv akci, speciální nabídku nebo slevu.

 

DODACÍ LHŮTY

Obvyklá doba doručení je do 90 minut od přijetí objednávky. Doba doručení nelze dodržet při nepřízni počasí, sněhové pokrývce, náledí, výpadku elektrického proudu, dopravních uzavírkách nebo nepříznivé dopravní situaci.

 

KONTAKT

Sídlo společnosti:

 

GIDO s.r.o

Zárubova 503/21

142 00  Praha – Kamýk

ič: 28432291

dič: CZ28432291